Decide Revision

Kontakta oss

Om oss

Vi är den personliga revisionsbyrån med engagerad personal som sätter dig som kund i fokus!

Bakgrund

Året var 1992...

…som dörrarna öppnades till vår fristående redovisnings- och revisionsbyrå på Göteborgsvägen i Trollhättan. Fokus var då – precis som nu – att hjälpa våra kunder med allt som rör företagande. Våra kunder är huvudsakligen ägarledda bolag i närområdet inom en rad olika branscher. I takt med att lagar, regler och vår omvärld förändras utvecklas och växer vi tillsammans med våra kunder.

Vi som arbetar i företaget har en lång och gedigen erfarenhet inom revision, redovisning, skattefrågor och rådgivning. Samarbete och glädje är ett nyckelord inom vår verksamhet!

Vi har medlemskap i FAR (Föreningen Auktoriserade revisorer) och är ett registrerat revisionsföretag. Detta innebär att löpande kvalitetskontroller av vår verksamhet utförs av FAR.

pexels-cottonbro-4098258
Kontor

Vi finns i centrala Trollhättan.

Vi finns för närvarande på Göteborgsvägen 45 men kommer under våren 2023 att flytta till nyrenoverade lokaler på Grafitvägen i Trollhättan.

Våra medarbetare

Linda Palmén

Auktoriserad revisor
073 998 21 32
linda@decide.se

Maria Stommendal

Redovisningskonsult
073 734 51 00
maria@decide.se

Victoria Nelson

Redovisningskonsult
070 496 00 41
victoria@decide.se

Camilla Andersson

Redovisningskonsult
070 952 59 99
camilla@decide.se

Kajsa Hjelm

Redovisningskonsult
070 283 33 61
kajsa@decide.se

Paulina Hjoberg

Redovisningskonsult
paulina@decide.se